Arystoteles i Liceum

Książka jest przypisana do serii/cyklu "W czym Rzecz?". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
filozofia i etyka
Villemo-Ice

Cała filozofia to przypisy do Platona - uważają niektórzy, inni - że do Arystotelesa. Niewątpliwie jest Arystoteles jednym z największych myślicieli wszechczasów. Książeczka Jeana Bruna, wybitnego francuskiego znawcy filozofii starożytnej Grecji, daje przegląd myśli Stagiryty - od logiki przez metafizykę, dzieła przyrodnicze, po etykę i poetykę. Książka, bez której nie obejdzie się żaden...

Książeczka Jeana Bruna, wybitnego francuskiego znawcy filozofii starożytnej Grecji, daje przegląd myśli Stagiryty - od logiki przez metafizykę, dzieła przyrodnicze, po etykę i poetykę. Książka, bez której nie obejdzie się żaden student, której nie może zabraknąć w biblioteczce żadnego inteligenta.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Arystoteles_i_Liceum-p-1322-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Arystoteles_i_Liceum-p-1322-.html