Controlling w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza INFOR
biznes, finanse

Ksiażka ta to zbiór krótkich, praktycznych porad z obszaru controllingu, budżetowania, rachunkowosci zarzadczej i zarzadzania finansami. Kierowana jest przede wszystkim do kierowników i specjalistów z działów controllingu, analityków finansowych, dyrektorów finansowych oraz głównych i samodzielnych księgowych z dużych i srednich przedsiębiorstw. To fachowe i narzędziowe kompendium wiedzy przeprowadzi Cię po meandrach dosć trudnej i zaawansowanej problematyki w sposób przystępny na przykładach

Krystian P | 2013-12-05
martin28ana24 | 2011-03-07