Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Edgard
978-83-61828-39-6
business, angielski, kurs
ilon86

Business English uczy nowoczesnego biznesowego języka angielskiego. Adresowany jest do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze posługują się słownictwem specjalistycznym, do przedsiębiorców oraz studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy). Książka (120 stron) zawiera 16 lekcji...

Książka (120 stron) zawiera 16 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa i zwrotów, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Zakres tematyczny lekcji obejmuje zagadnienia dotyczące struktury firmy, marketingu, IT, HR, a także bankowości i logistyki. Każda z lekcji zawiera zestaw słów i zwrotów związanych z danym tematem, teksty oraz dialogi, pokazujące użycie języka w praktyce. dodatkowo wzbogacona jest o ćwiczenia utrwalające.

W podręczniku znajdują się wzory listów oraz oficjalnych dokumentów. Są to m.in. list z reklamacją, formularz zamówienia, faktura, raport, CV oraz list motywacyjny. Na końcu książki zamieszczono podręczny słowniczek angielsko-polski.

Płyty z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (105 min) są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy.

źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/

źródło okładki: http://literacki24.pl