komiksy
Exodus

BiOCOSMOSiS®: ATLANA Ścigana przez Tolakiego, Atlana ukrywa się w Klasztorze Zakonu Equilibrium na planecie Syberra. W tym czasie pojawia się inwazyjna armia bojowców z sąsiedniej kosmoracji Wielorożec, żądając wydania wszystkich emnichów. Planetard Syberry nie zamierza pozwolić obcej kosmoracji rządzić się na swoim terenie. Wybucha bitwa o planetę. W ramach ochrony własnych interesów w...

BiOCOSMOSiS®: ATLANA

W ramach ochrony własnych interesów w konflikt włącza się Supranatium, wysyłając na Syberrę fortecę z Prventorianami. Ale dla emnichów problemy dopiero się zaczynają, gdyż na planetę przybywa także istota starsza od ludzkiej cywilizacji...

To dzień, w którym na jaw wyjdzie prawda o Hodowcach, Mistrzach Kuszenia a także... pochodzeniu ludzi. To dzień, w którym, według Enona, powinna wybuchnąć Wielka Wojna.

źródło opisu: http://wydawnictwo-proarte.pl/?biocosmosis-atlana,42

źródło okładki: http://wydawnictwo-proarte.pl/?biocosmosis-atlana,42