komiksy

Savas, emnich związany z klasztorem Syberry, przybywa na blokowaną przez Legion Entirum odległą bezimienną planetę, oznaczoną jako X. Odbiera na orbicie sygnał błagający o pomoc i ląduje wśród ruin jednej z megaosad. Uznany za symbol ocalenia, emnich zostaje entuzjastycznie powitany przez odciętych od reszty świata niedobitków Wojny Incognito, kamuflowanego przed światem konfliktu zbrojnego o...

Uznany za symbol ocalenia, emnich zostaje entuzjastycznie powitany przez odciętych od reszty świata niedobitków Wojny Incognito, kamuflowanego przed światem konfliktu zbrojnego o supremację nad planetą, który wybuchł między kosmoracjami.

Licząc na nadnaturalne zdolności niecodziennego przybysza, Sythia - naczelnik megaosady oraz Yagger - budzący postrach najemnik, zamierzają wykorzystać emnicha do obrony przed szykującym się do ataku, ogromnym stadem drapieżników, które od wielu lat z tajemniczych powodów systematycznie wybija ludzi.

Skupiony na rozwikłaniu zagadki stada, Savas nie zamierza przyjąć roli superbohatera, tym bardziej, że megaosada ma już jednego - najmniej oczekiwanego i szczerze znienawidzonego, który staje samotnie na pierwszej linii obrony ubrany w pancerz maximum.

źródło opisu: http://wydawnictwo-proarte.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-proarte.pl