Podróż przedślubna

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
For buisness... or Marriage
ślub, wesele, romans

Abby Morrison pracuje dla najbardziej aroganckiego i przystojnego mężczyzny, jakiego spotkała w życiu. Nie dość, że jest w nim beznadziejnie zakochana, to jeszcze musi zorganizować jego wesele. To polecenie Abby przyjmuje ze zdumieniem. Wie, że Cade Stone z nikim się nie spotyka. Orientuje się, że prawdziwym powodem małżeństwa są interesy, i postanawia nie dopuścić do ślubu.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/podroz-przedslubna

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/podroz-przedslubna

Kasia | 2014-12-10
Przeczytana: listopad 2014

po przeczytaniu paru kartek już wiadomo jak się skończy, jak dla mnie szkoda czasu na takie bardzo lekkie książki

gosiurka | 2014-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2014

Pomysł na książkę dobry,ale poza dobrym wstępem nie ma nic orginalnego, tak jakby autorka chciała ją szybko odfajkować. Wszystko wg wzorca, ona zakochana od dawna (ale prawie go nie zna prywatnie) on ją zauważa ,ale nie wie co zrobić nagle na końcu wszystko się rozwiązuje :/

diablonetka | 2015-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2015

Słabiutko :/ po pierwszym rozdziale ja już wiem jak to się skończy :/ nic zaskakującego. Daję dwie gwiazdki za przystępny i łatwy język. Szybciutko mi się czytało

ppado87 | 2016-11-19
Beata Kucharska | 2016-06-12