Okładka książki Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików

Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików

Autor:
wydawnictwo
Instytut Psychiatrii i Neurologii : Komisja Edukacji w Dziedzinie Alkoholizmu i Innych Uzależnień Fundacja im. Stefana Batorego
typ
papier
Silence
6 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie. Jest to wierny zapis wyjaśnień udzielanych w odpowiedzi na pytania uczestników grup rodzinnych. Szansa na odbudowę i uleczenie zranionej miłości najczęściej rozbija się o brak wzajemnego wybaczenia lub niemożność przebaczenia samemu sobie. Autorka stara sie pokazać drogę prowadzącą do uspokojenia i powrotu do tych, których słuchacze kiedyś kochali.

źródło opisu: http://psychebook.otwarte24.pl/90,Aby-wybaczyc-Por...(?)

źródło okładki: http://sportowo-medyczna.pl/aby-wybaczyc-poradnik-...»