Wiersze dla Kaji

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Janusz Grabiański
Kamena

Przepiękne ilustracje: Janusz Grabiański.

Kaja to uroczy kotek. Autorka poświęciła mu ten zbiorek wierszy. Kaja jest wielkim przyjacielem poetki, zaś poetka wspaniałą obserwatorką.

źródło opisu: http://www.polskaszkolariverhead.com/litdz%20tyw.html

źródło okładki: http://2.bp.blogspot.com/_0qtj4GxXAoA/SqYU4_mmk4I/...»

Przepiękne wiersze Joanny Kulmowej i wybitne ilustracje Janusza Grabińskiego czynią tę książkę obowiązkową pozycją dla kociarzy i nie tylko!

Już dawno zauroczona książką "Przyjaciele Konstantego" szukałam w bibliotece książek o podobnej tematyce. Kiedy wzięłam do ręki pozycję "Wiersze dla Kaji" pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to " Wow! To chyba siostra Konstantego:)". A to dlatego, że obie te książki ilustrował ten sam autor.

Przeczytajcie koniecznie!!!

beata | 2016-03-07
lyl3th | 2014-06-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Polskie.
Dominika | 2013-08-10
Kam | 2016-07-07