flora i fauna

Decyzja o zakupie. Jaki pies jest właściwya Chów i żywienie. Wychowanie. Dzień powszedni z czworonogiem, Rasy psów od A do z. Poradnik medyczny.

Kamciax | 2015-02-22

Książka zawiera piękne zdjęcia, opisy ras ale jako poradnik dość mocno przeciętna. Jak dla mnie za mało informacji, tematy słabo rozwinięte.

Jedyne co w tej książce ma wartość to piękne zdjęcia. Nadaje się ona może na prezent dla dziecka, które będzie chciało obejrzeć fotografie psiaków niż jako poradnik. Nie licząc zawartych w niej informacji o wychowaniu, które może i były aktualne ale raczej 30- lat temu a nie w dzisiejszych czasach. zdecydowanie nie polecam

Kanakuji | 2011-06-11

Fajna książka tylko w niej nie ma za bardzo niekturych ras tak mi się wydaje.

archani | 2015-12-05
Na półkach: Poradniki, Przeczytane