80 wysp, które musisz zobaczyć

978-83-213-4753-0
wyspy
albumy
Patryczken

Prezentowane wyspy łączy piękno morza, przyjemny klimat i fakt, że oferują ogromną różnorodność krajobrazu, kultur i wrażeń. Od Morza Śródziemnego po Ocean Indyjski, od Atlantyku przez Karaiby po Pacyfik, ten „katalog dla marzycieli” przedstawia miejsca słynące z luksusu lub całkiem odludne, gdzie nawet dziś można żyć jak Crusoe. Ten album to nieodparte wezwanie do podróży, nawet jeśli będzie to tylko podróż w wyobraźni.

źródło opisu: Arkady, 2012

źródło okładki: www.arkady.eu