Dom schadzek

Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 29)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

Saga rodu z Lipowej, autorstwa M. P. Rawinisa, to wciągająca 36 tomowa opowieść o miłości, wielkich namiętnościach i złowrogich intrygach. Królewskie komnaty, książęce zamki, klasztorne cele, przydrożne gospody, pola bitew i dwór, który zawsze daje schronienie. Dwór w Lipowej to centrum świata trzech pokoleń rycerzy prawych i odważnych oraz ich pięknych i roztropnych żon. Saga opowiada o ludziach wielkiego serca, którzy dzielnie służą swoim władcom, choć ich osobiste szczęście nieraz wymyka im się z rąk. To wspaniała opowieść o rodzinie, której przyszło kochać i śmiać się, walczyć i ginąć w czasach świetności polskiego rycerstwa.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

nietoperzyca | 2016-09-26