Tałhid i szirk. Monoteizm i politeizm

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce
Tawheed & Shirk
83-906276-4-7
religia
takisobiejac

Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce przekazuje polskiemu Czytelnikowi nową pozycję książkową pod tytułem "Tałhid i szirk. Monoteizm i politeizm", z nadzieją, iż treści w niej zawarte będą pożyteczne dla tych, którzy szukają prawdy, a także dla muzułmanów pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat nauki w teologii - ilm at-Tałhid. Publikacja ta jest prezentem od Ministerstwa Spraw...

Publikacja ta jest prezentem od Ministerstwa Spraw Islamskich Departamentu Spraw Islamskich Państwa Katar.

źródło opisu: Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce, 1999

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

ina_d11 | 2012-09-15
Przeczytana: 04 lutego 2012