komiksy
Wkp

"Uciekinierzy" cz. 1 i 2 Scenariusz: Todd McFarlane Rysunki: Tony Daniel, Kevin Conrad, Greg Capullo, Todd McFarlane Wracając do swego "tronu" Spawn zastaje tam grupkę bezdomnych, którzy wprowadzają poprawki do wyglądu fotela. Przepędza ich nie podejrzewając prawdy, która wkrótce staje się jasna. Te "poprawki" miały na celu zastawienie pułapki. Gdy Spawn siada "tron" nagle ożywa i chwyta...

"Uciekinierzy" cz. 1 i 2

Scenariusz:
Todd McFarlane
Rysunki:
Tony Daniel, Kevin Conrad, Greg Capullo, Todd McFarlane

Wracając do swego "tronu" Spawn zastaje tam grupkę bezdomnych, którzy wprowadzają poprawki do wyglądu fotela. Przepędza ich nie podejrzewając prawdy, która wkrótce staje się jasna. Te "poprawki" miały na celu zastawienie pułapki. Gdy Spawn siada "tron" nagle ożywa i chwyta Ala elektrycznymi łańcuchami, które go obezwładniają. Zaraz potem nasz nieprzytomny bohater zostaje wywieziony poza swój teren. Wkrótce okazuje się, że za porwaniem stoi Curse, któremu udaje się rozdzielić Spawna od jego symbiotycznego kostiumu. Co więcej - Curse, dążący do poznania zła, które tkwi w Alu nie poprzestaje na oddzieleniu go od kostiumu. Przeprowadza wiwisekcję, pozbawiając Spawna także nóg. Zapowiada też najważniejszy "punkt programu" czyli wycięcie mózgu Spawna!! Na szczęście Al wpada na pomysł jak się uwolnić. Ucina sobie rękę i nadal ją kontrolując rozbija pojemnik, gdzie przetrzymywany jest kostium. Uwolniony symbiont atakuje oprawców swego nosiciela i ponownie łączy się z Alem. Wspólnie pokonują pomocników Curse, jednak on sam był przygotowany na ewentualność ucieczki Spawna. Natychmiast wysadza całą swoją kryjówkę w powietrze. Czy osłabionemu Spawnowi uda się to przeżyć? Tymczasem gdzieś indziej ludzie z niewielkiego miasteczka rozpoczynają pościg za Wielką Stopą. Nie podejrzewają, że mają do czynienia z Cy-Gorem - efektem naukowych eksperymentów.

źródło opisu: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_spawn_2000&kat=str

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_spawn_2000&kat=str

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!