Rzymskie noce

Tłumaczenie: Magdalena Kalemba
Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
Italian's one-night love-child
harlequin, romans, noce, rzym, pomyłka
ANIA

Bethany przyjeżdża z Irlandii do Rzymu, by się zaopiekować apartamentem bogatej Włoszki. Zachwycona strojami pani domu, pewnego dnia przymierza jedną z jej pięknych jedwabnych sukien. W tym momencie ktoś puka do drzwi. Gościem okazuje się Cristiano De Angelis, potomek jednej z najzamożniejszych rzymskich rodzin. Cristiano oczarowany Bethany bierze ją za właścicielkę domu i pragnie bliżej poznać. Bethany, choć świadoma, że nie należy do jego świata, nie potrafi się oprzeć urokowi przystojnego Włocha. Wie jednak, że on nie może się dowiedzieć, kim ona jest naprawdę...

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

bookslover | 2014-02-15
Przeczytana: 12 lutego 2014

Historię tę można porównać do historii kopciuszka. Zamożny mężczyzna wywodzący się z włoskiej arystokracji niesie kwiat w podzięce od jego matki za udział w akcji charytatywnej. Kobietę, która mu otwiera, bierze za tą, której miał ten podarek wręczyć. Ona przebywała w mieszkaniu po to, by go pilnować w zastępstwie za koleżankę. Nie mogła powiedzieć kim jest naprawdę. W tamtym momencie otworzyła drzwi w sukni, którą włożyła. Jednakże suknia ta należała do właścicielki. Od tego momentu musiała ciągnąć kłamstwo za kłamstwem.
Z racji że wpadła mu w oko, powiedział, że chce się z nią umówić na kolację. Po długich naleganiach i prośbach, zgodziła się. Od tej pory każde nowe kłamstewko pociągało za sobą kolejne.

Czy prawda wyjdzie na jaw? Co się stanie jeśli tak? Jak potoczą się losy naszych bohaterów? Może na jednej kolacji ich znajomość się zakończy?

Oczywiście zachęcam Was gorąco do czytania :-)

Marta07_86 | 2018-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2018