komiksy
Wkp

Więcej stron i kolorowa wkładka. Oprócz trzeciego odcinka "Love Hina" DWA NOWE TYTUŁY: 1) Rozpoczynamy prezentację nowej mangi Soryo Fuyumi, "Doll" której akcja rozgrywa się w nowojorskiej szkole baletowej. 2) 1 odcinek nieznanej w Polsce mangi "Paradise Kiss", pani YAZAWY AI. Tytuł ten ucieszy nie tylko Czytelniczki interesujące się modą, ale wszystkich miłośników niebanalnych historii,...

2) 1 odcinek nieznanej w Polsce mangi "Paradise Kiss", pani YAZAWY AI. Tytuł ten ucieszy nie tylko Czytelniczki interesujące się modą, ale wszystkich miłośników niebanalnych historii, jajcarskich sytuacji i dowcipnych dialogów.

PONADTO W CZĘŚCI PUBLICYSTYCZNEJ:
- Jako, że w marcu przypada rocznica wielkiego trzęsienia ziemi w Kobe, prezentujemy zdjęcia, zrobione przez naszą naczelną tuż po katakliźmie.
- Martyna Taniguchi zaprasza na krótką wycieczką po Hokkaido.
- Aleksandra Watanuki odkrywa sekrety urody współczesnych Japonek.
- Hori Yasuo opowiada o skarbach, które można znaleźć w japońskich śmieciach.
TYM RAZEM TAKŻE
Więcej miejsca poświęciliśmy na prezentację rysunków naszych Czytelników, oraz na rubrykę listów.

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-11-p-140.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-11-p-140.html