Dyskusje o książce Kolekcja Hankego

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
Czytamy w weekend
cóż... Jak ktoś chciał poczytać o "Kołysance"... http://literackieprzeszpiegi.pl/index.php/2018/08/15/nie-tedy-droga-kolysanka-bartlomiej-piotrowski/
Czytamy w weekend
To jest temat z lutego-nowy dopiero będzie ;-)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (marzec 2018)
 Przedsmak zła Przedsmak zła  Dziewczyna we mgle Dziewczyna we mgle  Sprzedawczyk Sprzedawczyk  Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy.
6 lata temu
Wygraj książkę Jolanty Marii Kalety "Kolekcja Hankego"
 Kolekcja Hankego Kolekcja Hankego UWAGA KONKURS! Kto jeszcze nie przeczytał "Kolekcji Hankego" Jolanty Marii Kalety ma niepowtarzalną okazję otrzymać papierowy egzemplarz w prezencie. Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem na stronie...
8 lata temu
Najlepsze książki górskie - co polecamy ?
Wspaniale, że trafiłam na ten wątek! Przygodę z literaturą górską zaczęłam od Piotra i Olgi Morawskich, potem zeszłoroczna tragedia pod Broad Peak, która poruszyła mnie bardzo... i książka "Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak". Teraz czytam "Ucieczkę na szczyt" i wiem, że na tym nie poprzestanę! Dzięki Wam za kolejne tytuły!
9 lata temu