Superman/Batman #2

Tłumaczenie: Rafał Belke
Cykl: Superman/Batman (tom 2)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Superman/Batman: World's Finest 3 - Running Wild, World's Finest 4 - Battle On
komiksy
MistrzSeller

Superman i Batman zmierzają na spotkanie z prezydentem Luthorem, jednak na ich drodze stają coraz to potężniejsi przeciwnicy. W dodatku, do pogoni przyłącza się Atom ze swoją grupą specjalną. Z Waszyngtonu do Tokio...

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wkp | 2014-01-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXXII

Prezydent Luthor obwinia Supermana o zbliżającą się zagładę i wyznacza nagrodę za schwytanie go. Superman razem z Batmanem stają do walki z wszystkimi super łotrami, z którymi walczyli do tej pory, a także większością super bohaterów…

Kolejny niezły zeszyt serii, ale niezły, jak na nazwisko Loeba jako scenarzysty, to za mało. Ot rozrywkowa, pełna walk i szybkiej akcji historia bez głębi. Miła, szybka w lekturze i tak samo szybka w wypadnięciu z pamięci. Mogło być pięknie, a jest, jak jest.

modli | 2014-10-04

Komiks, w którym pojawia się rakieta w kształcie sylwetek Batmana i Supermana-połowa rakiety to Batman, a druga to Superman.

A tak poza tym, to standardzik dla tego autora: zlepek nie trzymających się kupy scen oraz deux ex machina co jakiś czas.

To smutne, że takie beztalencia nadal siedzą w biznesie i trzepią grubą kasę pisząc dla Marvela ("Ultimates 3", "Nova").

Aizen | 2016-10-24
Wiktoria | 2015-05-20