Superman/Batman #3

Tłumaczenie: Rafał Belke
Cykl: Superman/Batman (tom 3)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Superman/Batman: The World's Finest 5, The World's Finest 6
komiksy
MistrzSeller

Ostateczne (na razie) starcie największego superłotra DC z ikonami tego uniwersum. Wyprowadzony w pole Lex, sięga po swojego asa ukrytego w rękawie. Zakończenie, którego po prostu nie możesz nie przeczytać!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.batcave.com.pl/old/grafa/komiks/polska/...»

Wkp | 2014-01-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXXIII

Wielki finał. Superboy, Supergirl, Steel, Huntress, Robin, Nightwing i Batgirl przypuszczają atak na biały dom. Batman i Superman pokonani przez Marvela i Hawka. Wszystko wydaje się być nie tak, jak powinno, ale czy aby na pewno?

I cóż mogę rzec w tym przypadku. Znów niezły komiks, może z kilkoma fajnymi scenami wnoszącymi coś do sztywnych ram historii o super herosach, ale parę to za mało, jak na Loeba i wielki finał. Przeczytać można, bo to dobra rzecz, ale zbyt hollywoodzka, że się tak wyrażę, stworzona w myśl zasady więcej, szybciej, efektowniej, co zabija cały urok.