Nerwolwer. Wypił o jedną lufę za dużo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nerwolwer". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
83-919837-2-2
komiksy
Mike Draven

Kolejny po Ratmanie komiks Niewiadomskiego, to wyprawa do kuchni o rozmiarach wszechświata, w towarzystwie istoty powstałej z molekuł krasnala i rewolweru! Album przypadnie do gustu zwłaszcza tym którzy lubią minimalistyczny rysunek i nietypowe, purenonsensowe poczucie humoru. Jednak wszyscy, którzy podejmą wysiłek wniknięcia w strukturę świata Nerwolwera, odczytania wszystkich znaczeń i...

Album przypadnie do gustu zwłaszcza tym którzy lubią minimalistyczny rysunek i nietypowe, purenonsensowe poczucie humoru. Jednak wszyscy, którzy podejmą wysiłek wniknięcia w strukturę świata Nerwolwera, odczytania wszystkich znaczeń i subtelnych aluzji czeka wielka nagroda ­ możliwość dotknięcia absolutu. Jest to bowiem komiks prawdziwie metafizyczny, a jego autor, Tomasz Niewiadomski, jawi się nam jako szaman prowadzący nas wąską ścieżką ku poznaniu Bytu.

źródło opisu: Wydawnictwo Kultura Gniewu, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Kultura Gniewu, 2004

calmanani | 2017-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2017

Uśmiałem się niesamowicie. Niewiarygodnie rewelacyjna gra słów (tak świetnie zgranych słów to ze świeczką szukać), świetne pomysły, absurdalne poczucie humoru (momentami zahacza nawet o tematy polityczne, zresztą wyjątkowo trafnie). Mimo iż niektóre tematy odcinków mogą wydawać się dziecinne lub trywialne, to są one poligonem słownych wystrzałów kreatywności autora. Szczerze polecam!

Mihau2d | 2017-07-17
Na półkach: Komiksy, Przeczytane