Star Wars Komiks 9/2011

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Republic: The New Face of War
komiksy
MistrzSeller

Miesięcznik "Star Wars Komiks" przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 9/2011 znalazła się jedna historia, zatytułowana Nowe oblicze wojny. Wojny klonów trwają ledwie od dziesięciu tygodni. Wkrótce po bitwie o Kamino generał Obi-Wan Kenobi wraz z innymi Jedi i żołnierzami klonami trafia na największy z księżyców planety Naboo. Podczas tej misji Jedi pierwszy raz muszą stawić czoło nowym wrogom: Durge'owi, a przede wszystkim Asajj Ventress. Akcja komiksu bezpośrednio poprzedza historię Pole rażenia ("Star Wars Komiks" 1/2010)

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1430.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1430.html

Pawke | 2017-05-24
Ignatius | 2016-10-20