Star Wars Chewbacca 3/Death Star Pirates
komiksy
MistrzSeller

Miesięcznik "Star Wars Komiks" przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 10/2011 znalazły się cztery historie, w tym trzy poświęcone postaci Chewbacki: PIRACI Z GWIAZDY ŚMIERCI Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci atak Imperium na rebeliancką bazę na Yavinie 4 wydawał się kwestią czasu. Dowódcy Sojuszu postanowili ją ewakuować i przenieść się na lodową...

PIRACI Z GWIAZDY ŚMIERCI Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci atak Imperium na rebeliancką bazę na Yavinie 4 wydawał się kwestią czasu. Dowódcy Sojuszu postanowili ją ewakuować i przenieść się na lodową planetę Hoth. Choć sama ewakuacja przebiegła dość gładko, wśród szczątków kosmicznej stacji bojowej czai się zagrożenie.
CHEWBACCA: WEDGE, CHEWBACCA: LANDO oraz CHEWBACCA: LEIA Droidy C-3PO i R2-D2 gromadzą opowieści na temat nieżyjącego już Chewbacki. Tym razem najsłynniejszego z Wookiech wspominają Wedge Antilles, Lando Calrissian i księżniczka Leia - to jej syna, Anakina Solo, ocalił Chewbacca, zanim sam zginął.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1417.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1417.html

Pawke | 2017-05-24
Ignatius | 2016-10-20