Star Wars Ciemność 1

Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Star Wars". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Star Wars Republic Darkness
83-241-0294-9
komiksy
MistrzSeller

Pomimo, że Quinlan Vos pomyślnie zakończył swoje wcześniejsze misje Rada Jedi uważała, że ma problemy z odzyskaniem równowagi po utracie pamięci i kroczy zbyt blisko Ciemnej Strony. Jednak kiedy niezidentyfikowani wrogowie zaatakowali planetę więzienną chronioną przez Guardian (Obrońców), Quinlan Vos zostaje wyznaczony do przeprowadzenia śledztwa. Zdrowy czy nie - Quin rozpoczął kolejną ekscytującą misję!

Jest to kolejna mini seria (w oryginale składająca się z czterech części, których okładki możecie podziwiać poniżej) wydawana przez Amber na licencji Dark Horse.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/gwiezdne_wojny_amber/darkness1

źródło okładki: http://ossus.pl/biblioteka/Ciemno%C5%9B%C4%87_1

Mac | 2017-11-05