The Echelon Vendetta
978-83-60192-52-8
megii24

Ktoś morduje agentów CIA zamieszanych w nielegalną, ściśle tajną operację sprzed lat. Nieuchwytny zabójca uderza precyzyjnie, z bezprzykładnym okrucieństwem, nie pozostawiając żadnych śladów. To znaczy, prawie żadnych... Tropem mordercy rusza Micah Dalton – "czyściciel" CIA, specjalista od tuszowania wpadek Agencji i uciszania tych, którzy zbyt wiele wiedzą o jej błędach. Wiedza, którą zdobywa w czasie pościgu, ściąga zagrożenie również na jego głowę i Dalton z myśliwego szybko zmienia się w zwierzynę.

"David Stone śmiało wkracza na tereny zarezerwowane do tej pory dla Roberta Ludluma i doskonale sobie tam radzi".
John Lescroat

"David Stone - były zawodowy żołnierz i oficer wywiadu - wie, o czym pisze, a pisze tak, że nie sposób oderwać się od lektury".
Publishers Weekly

"Ta powieść po prostu kipi adrenaliną!"
Tom Miller, Military.com

źródło opisu: z okładki