rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Will Grayson, Will Grayson

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Na tłumaczenie jakiej książki czekacie?
Mnie się marzy kontynuacja cyklu z Peterem Grantem Bena Aaronovitcha. Po polsku wyszły tylko trzy tomy a jest ich jeszcze trochę.
3 lata temu
Najlepsze według was książki młodzieżowe.
"Z budy. Czy spuścić ucznia z łańcucha?" Dariusza Chętkowskiego. Ja czytałam ją dawno, gdy sama uczęszczałam do szkoły, ale poleciła mi ją moja ukochana polonistka, a dla mnie jej każde słowo było niemalże święte. Jest to książka w sam raz na obecne chore czasy...
3 lata temu
Prezent od Wydawnictwa Bukowy Las
Fragment <3 Zawsze coś, zaczyna się obiecująco i w stylu Greena :) Chcę już książkę! :)
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg