Drzewo przetrwania

Głębinowi, ale nie denni. Rekolekcje dla młodych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
8373320903
religia
PkpPr

Książka tarnowskiego duszpasterza młodzieży powstała jako zamyślenie nad papieskim dokumentem Novo millennio ineunte. Zawiera konferencje, rozważania oraz czuwania przeznaczone przede wszystkim dla młodych ludzi. Jak pisze sam autor: „Jest to duchowy przewodnik, który ma służyć pomocą, przede wszystkim tym, którzy będą prowadzić rekolekcje, ale również i tym, którzy pozostając w domach, zechcą poznawać Chrystusa i swoje życie tak, by owocem owych duchowych ćwiczeń stało się doświadczenie chrześcijaństwa głębinowego, ale nie dennego. W przygotowaniu tego autora: Kolory szczęścia rozważania dla młodzieży na kanwie ośmiu błogosławieństw

Śnieżka | 2012-03-24
Ayame | 2012-03-09