Komunikacja w biznesie

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Umiejętność skutecznego komunikowania się jest we współczesnym biznesie sprawą kluczową. Osoby wybitnie komunikatywne mają zdecydowaną przewagę nad innymi: szybko stają się osobami wpływowymi i pną się po szczeblach kariery. Ten praktyczny poradnik w jasny sposób prezentuje czytelnikowi obszerną wiedzę o tym, jak skutecznie komunikować się w różnych sytuacjach biznesowych, jak być wrażliwym na sygnały wysyłane przez pracowników, jak być przekonującym dla klientów. W książce można znaleźć wskazówki, jak doskonalić swoją umiejętność pisania, prezentacji ustnych i rozmów indywidualnych.