Kolorowe rachunki kl.1 cz.1

Wydawnictwo: Res Polona
837071451X

Kolorowe strony prowadzą do magicznego świata liczb. Powoli, krok po kroku, uczymy się liczyć do 12.ćwiczenia znajdują się po prawej stronie książki. Wykonaj ćwiczenia z prawej strony książki i zapisuj rozwiązania na folii. Wyniki sprawdzaj na stronie oznaczonej literą R oraz liczbą. Gdy dojdziesz do końca, odwróć książkę do góry nogami i wykonaj kolejne ćwiczenia. Nie zawsze udaje się za pierwszym razem. Możesz sprawdzić swoje rozwiązanie i dalej próbować,aż uzyskasz prawidłowy wynik. Rok wydania: 2005,