Dlaczego pada deszcza

Wydawnictwo: Egmont Polska

W książce Dlaczego pada deszcz? Kubuś Puchatek dowiaduje się, dlaczego deszcz jest potrzebny. Zakątek Dumania Kubusia Puchatka to zupełnie nowa seria, w której dzieci znajdą odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającego ich świata.Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wędrują przez Stumilowy Las, dokonując różnych odkryć: spotykają zwierzęta nocne, poznają prawo grawitacji i dowiadują się, jak rosną rośliny. Każda historyjka przedstawia różne fakty i pokazuje, jak dzieci uczą się poprzez słuchanie, zadawanie pytań, obserwację, porównania i eksperymenty. Na końcu każdej książeczki znajdują się ćwiczenia, które rodzice i dzieci mogą robić razem.

Ania_i_Aniela | 2016-07-25
sabuszka | 2015-03-18