Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
917869 czytelników
2142 dyskusji
130672 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Twoja historia wakacyjna – wygraj książki „Uwięziona królowa”, „Jeśli tam jesteś”, „Z głową w gwiazdach”.

Twoja historia wakacyjna – wygraj książki „Uwięziona królowa”, „Jeśli tam jesteś”, „Z głową w gwiazdach”.

„Uwięziona królowa“

Żyły kiedyś dwie siostry, które łączyła tak silna więź, że nic nigdy nie mogło ich rozdzielić. Roa i Essie nazywały to „nicią”. Zajmowały się magią – aż Essie straciła życie w straszliwym wypadku i jej dusza została uwięziona w tym świecie. Sprawcą jej śmierci był Dax, dziedzic tronu Firgaardu. Roa poprzysięgła znienawidzić go po kres. Jednak osiem lat później Dax wrócił, by błagać ją o pomoc. Zamierzał zdetronizować swego okrutnego ojca, który dla ludu Roi był bezlitosnym ciemiężycielem.

„Jeśli tam jesteś“

Zan, której najlepsza przyjaciółka Priya niedawno wyprowadziła się do Kalifornii, jest zdruzgotana, gdy ich kontakt nagle się urywa. Jakby tego było mało, Instagram Prii zamienia się w strumień usianych błędami, banalnych postów na temat nowego, wspaniałego życia – zupełnie nie w jej stylu… Wszyscy powtarzają Zan, że powinna dać sobie spokój i pozwolić dziewczynie zacząć od nowa. Jednak dopóki Zan nie usłyszy tego z ust Prii, nie będzie w stanie pogodzić się z faktem, że ich przyjaźń dobiegła końca.

„Z głową w gwiazdach“

Sama w głuszy. Z chłopakiem, który złamał jej serce… Wręcz pedantycznie uporządkowane życie pewnej nastolatki zbacza ze szlaku, gdy zostaje ona sam na sam z dziką przyrodą oraz swoim najgorszym wrogiem – chłopakiem, który złamał jej serce. Od zeszłorocznego balu serdeczna przyjaźń Zorie i Lennona przerodziła się w zaciętą wrogość. Unikają się jak ognia, w czym nieco pomaga im fakt, że ich rodziny to współczesna wersja Montekich i Kapuletich. Aż do czasu, kiedy podczas wypadu w góry Zorie i Lennon zostają uwięzieni w głuszy. Sami. Razem. Co złego może się stać?

Gdybyście na czas wakacji mogli zamienić się z głównym bohaterem jednej z tych trzech powieści, to w jaki sposób spędzilibyście wakacje? Jako królowa, która zabijając króla może ocalić ukochaną siostrę? A może wyruszycie na poszukiwanie swojej najlepszej przyjaciółki? Chyba, że w te wakacje poszukujcecie gorącego romansu i utknięcie w głuszy razem z osobą, która kiedyś złamała wam serce. Wybierzcie historię i uzasadnijcie swój wybór.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody 
Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają pakiet książek „Uwięziona królowa“, „Jeśli tam jesteś“, „Z głową w gwiazdach“.

 
Regulamin
  • Konkurs trwa 5 - 11 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu IUVI. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 58
anin
11-08-2019 21:43
Jestem niepoprawną romantyczką. Zdecydowanie wybrałabym romans w głuszy.
Osoba, która kiedyś złamała mi serce... pewnie miałam mnóstwo marzeń z nią związanych. Snułam niezliczone scenariusze, wyobrażałam sobie miliony sytuacji i dialogów, które niezmiennie prowadziły to spełnienia.
I zapewne ta osoba zupełnie mnie nie dostrzegała. Albo umyślnie zraniła słowem lub czynem. Albo zostawiła mnie wśród łez, że złamanym sercem odchodząc w swoją stronę, tym samym kończąc nasz wspaniały związek, który niósł nadzieję tylko połowie z nas.
A tam... w tej głuszy... będziemy sami. Na pewno mnie zauważy. Na pewno któraś z sennych scen będzie miała miejsce. Na pewno osoba, która niegdyś złamała moje serce i sponiewierała duszę, będzie miała okazję zobaczyć co straciła.
A ja? Po prostu będę sobą, w swoim własnym raju. Uwielbiam odludne tereny, gdzie można się wyciszyć i nabrać wiatru w żagle. Ta niczym niezmącona cisza od zawsze daje mi siłę, nadzieję, natchnienie
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 805
Vanilla_Sky
11-08-2019 22:49
Jestem dosyć temperamentną osobą, która często daje się porwać emocjom, i która na ich podstawie podejmuje życiowe decyzje. Zakochać się bez opamiętania w nieznajomym? Odhaczone. Rzucić wszystko by zacząć nowe życie we Włoszech? No jasne! Wsiąść w samolot i lecieć do Kalifornii śladami mojej zaginionej przyjaciółki? Brzmi dokładnie jak ja!

Choć mogłoby się wydawać, że działam bardzo pochopnie, to nic bardziej mylnego – w planowaniu też jestem nie najgorsza. Przede wszystkim, na podstawie Instagrama sporządziłabym listę miejsc, które rzekomo odwiedzała moja przyjaciółka. Już widzę w głowie te wszystkie mapki z pozaznaczanymi punktami, odległościami i uwagami wypisanymi na karteczkach samoprzylepnych! Myślę, że moje liczne doświadczenia podróżnicze bardzo by mi pomogły w przygotowywaniu trasy.

Oprócz tego, z determinacją wcieliłabym się w rolę detektywa i gorliwie podglądałabym znajomych przyjaciółki na Instagramie (nie żebym miała w tym jakieś doświadczenie!). W pierwszej kolejności, na tapetę wzięłabym tych najczęściej komentujących i lajkujących jej zdjęcia. Spróbowałabym ich wystalkować i nanieść na moje mapy miejsca, w których mieszkają. Oczami wyobraźni już widzę chłopaka w czerwonej bluzie, którego śledzę przez pewien czas, żeby ostatecznie skonfrontować się z nim i wypytać o przyjaciółkę.

Tak, ta przygoda zdecydowanie jest jak pisana dla mnie!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 232
mangusta
11-08-2019 23:06
Niczym bohaterka z głową w gwiazdach udowodniła bym temu dupkowi co stracił. Jaką jestem wartościową kobietą i jak on teraz może żałować swojej decyzji. To ja objęła bym przywództwo, to ja z wykorzystaniem męskiej siły zapewniła bym nam przetrwanie. A na koniec, po ocaleniu zostawiła bym tego drania iw wszystkim opowiedziała jaki z niego mięczak.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2339
LubimyCzytać
11-08-2019 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2339
LubimyCzytać
14-08-2019 13:29
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

monik
doughnut
zochan_15
Ellie
zaczytanna_julianna

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd