Marek Łyp

Dr Marek Łyp specjalizuje się w poznaniu głębi psychiki człowieka poprzez wytwory jego nieświadomości, a zwłaszcza analizę treści sennych oraz testy projekcyjne. Poznanie i samopoznanie w tym trybie c... Dr Marek Łyp specjalizuje się w poznaniu głębi psychiki człowieka poprzez wytwory jego nieświadomości, a zwłaszcza analizę treści sennych oraz testy projekcyjne. Poznanie i samopoznanie w tym trybie czyni punktem wyjścia do rozwoju osobistej kreatywności swych klientów. Prowadzi badania i wykłady z zakresu inteligencji emocjonalnej. Wzrostem sprawności w tej dziedzinie wspomaga promocję osobistą i rozwój zawodowy. Zajmuje się poszukiwaniem związków pomiędzy stanem psychiki, a zdrowiem fizycznym i wynikami codziennej aktywności.
Jest zwolennikiem holistycznego ujmowania czynników, które kształtują człowieka w jego wymiarze indywidualnym i społecznym. Prowadzi studia z zakresu psychologii transpersonalnej, hipnologii i oddziaływania za pośrednictwem obrazu kształtowanego metodami psychologicznymi. Od lat praktykuje jako homeopata. Współpracuje z czołowymi placówkami, działając jako trener i organizator warsztatów psychologicznych. Wdraża innowacyjne metody pracy z klientem.

źródło opisu: http://www.psychologia.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=80

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Czarodziej snów
Czarodziej snów
Marek Łyp

6,67 (3 ocen i 1 opinii)
Czarodziej snów
Autor:
Seria wydawnicza Instytutu Psychologii Stosowanej propaguje współczesną wiedzę o człowieku i jego psychice. Autorzy tworzących tę serię popularnonaukowych publikacji dążą do przedstawienia w nowatorsk...
czytelników: 7 | opinie: 1 | ocena: 6,67 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
2
5
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd