Anna Daleki

Anna Daleki (ur. w roku 1990) ukończyła politologię i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Uważa jednak, że nie tytuły formalnego wykształcenia powinny definiować osobę, lecz jej predyspozycje, pasje... Anna Daleki (ur. w roku 1990) ukończyła politologię i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Uważa jednak, że nie tytuły formalnego wykształcenia powinny definiować osobę, lecz jej predyspozycje, pasje i doświadczenia.

Już jako nastolatka wiedziała, że chce pisać i opowiadać historie. Swoją przygodę rozpoczęła pisaniem opowiadań z fantastyki, które odkładała „do szuflady” lub udostępniała na blogu. Podczas studiów publikowała artykuły na kilku portalach internetowych oraz angażowała się w inne aspekty działalności dziennikarskiej. Pisanie jest jej pasją, która wynika z wewnętrznej potrzeby, a czasem wręcz przymusu, do utrwalania myśli na papierze lub innym nośniku.

Z czasem zaczęła się specjalizować w Public Relations. Ostatecznie jednak skupiła się na fuzji Public Relations, Media Relations i marketingu, aby ostatecznie zainteresować się mediami społecznościowymi . Próbkę czytelnik znajdzie w niniejszej książce, w dodatku zatytułowanym „Marketing po amerykańsku”.

Jest współautorką blogu thenotebook.pl.

źródło opisu: http://dygresje.pl/autor/autorzy/daleki-anna/

źródło zdjęcia: http://dygresje.pl/autor/autorzy/daleki-anna/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
The Redhead. Daleki za oceanem
The Redhead. Daleki za oceanem
Anna Daleki

6 (3 ocen i 1 opinii)
The Redhead. Daleki za oceanem
Autor:
The Redhead. Daleki za oceanem zawiera opis przeżyć i doświadczeń młodej bohaterki, która wyjechała do USA na zaproszenie swojego ukochanego, oparty o osobiste doświadczenia autorki z jej trzech kilku...
czytelników: 13 | opinie: 1 | ocena: 6 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
5
7
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd