Redakcja magazynu CyberMycha

Cybermycha – polski miesięcznik o grach komputerowych, przygotowywany do stycznia 2009 roku w Bydgoszczy. Magazyn opisywał gry wszystkich gatunków, ale bez cech brutalności, zamieszczał komiksy i hist... Cybermycha – polski miesięcznik o grach komputerowych, przygotowywany do stycznia 2009 roku w Bydgoszczy. Magazyn opisywał gry wszystkich gatunków, ale bez cech brutalności, zamieszczał komiksy i historyjki obrazkowe, nowinki z rynku gier na PC i wszystkie konsole, triki, tipsy, poradniki do gier, recenzje Czytelników, łamigłówki itd. Do każdego wydania dołączona była jedna płyta DVD z kilkoma pełnymi wersjami gier. Pierwszy numer CM ukazał się 1 czerwca 2000 roku. Miał wówczas 32 strony, jedną płytkę CD, wyłącznie z wersjami demonstracyjnymi gier. Po raz pierwszy pełną wersję gry dołączono do magazynu w grudniu 2000 roku. W 2008 roku zaczęto wydawać też CyberMychę z płytą DVD. CyberMycha była pierwszym polskim, autorskim czasopismem, które ukazywało się w wersji licencyjnej poza granicami kraju - CM można także było kupić w Czechach i na Słowacji.

Magazyn wydawało wydawnictwo Egmont, redaktorem naczelnym była Aleksandra Szalbierz, zespół tworzyli między innymi Grzegorz Szalbierz, zastępca redaktora naczelnego i Mirosław Świetlik, a zarządzającym Krzysztof Czulec. W 2005 roku do sklepów trafiły dwie oficjalne gry magazynu: MYSZtrzostwa Świata w Oberstdorfie oraz czteroodcinkowa CyberMycha i więźniowie Drappa. Czasopismo zakończyło sprzedaż na numerze 12/08.

źródło opisu: pl.wikipedia.org

źródło zdjęcia: www.egmont.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
CyberMycha 4/2006
CyberMycha 4/2006
Redakcja magazynu CyberMycha

0 (0 ocen i 0 opinii)
CyberMycha 4/2006
Polski miesięcznik o grach komputerowych. Pełne wersje gier: - Podróż Do Wnętrza Ziemi - Stunt GP Recenzje: - GTI Racing - The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy - Empire Earth II: Władza Absolu...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

0
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd