Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10852/trzy-dni-na-grandzie

Trzy dni na GRANDZIE

3 wartościowy tekst

Już 21 września w Poznaniu zacznie się Festiwal Kryminału Granda. Na fanów literatury kryminalnej czekają pisarze, wydawcy i specjaliści!

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA zaprasza w sobotę 22 września na trzy niezwykłe wydarzenia: spotkanie z Rachel Abbott (godz. 16.00), spotkanie z Jørnem Lierem Horstem (godz. 18.00) oraz galę premier (godz. 19.30), na której czternaścioro autorów przedstawi swoje najnowsze kryminalne publikacje. Na wydarzenia obowiązują bezpłatne wejściówki.

Sam Festiwal rozpocznie się w piątek, 21. września – otworzy go spotykanie z udziałem Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza, i potrwa do niedzieli, 23. września. Trzy festiwalowe dni będą obfitowały w spotkania i wydarzenia dla dorosłych i dla dzieci. Redaktor naczelna serwisu lubimyczytać.pl, Anna Misztak, poprowadzi dwa spotkania: w sobotę o 14.00 spotka się z Mariuszem Czubajem i Wojciechem Chmielarzem, a w niedzielę o 15.00 z Anetą Jadowską.

Konkurs dla blogerów i bookstagramerów!

Jak co roku Organizatorzy powitają wśród publiczności blogerów i bookstagramerów. Będą oni mogli stanąć w szranki na najciekawszą relację z Festiwalu. Linki do opublikowanych po wydarzeniu materiałów oznaczone #relacjazGRANDY2018 i #chocolissimo będzie można przesyłać do 1 października br. na adres rzecznik@festiwal-granda.pl. Na zwycięzców czekają słodko-książkowe nagrody!

Cały program imprezy znajduje się na stronie www.festiwal-granda.pl.

Serwis lubimyczytać.pl objął festiwal swoim patronatem medialnym. 


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2045
LubimyCzytać
19-09-2018 12:51
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Wygnaniec

Ileż można czytać o walce ludzkości ze wszystkimi którzy podpadli Riggsowi? No ile? Więc wychodzi na to, że przynajmniej jeszcze jedną książkę. To nie...

zgłoś błąd zgłoś błąd