Martynka i Święto Kwiatów.

Gilbert Delahaye Wydawnictwo: Papilon Cykl: Martynka literatura dziecięca
Martine à la fête des fleurs.
Wanda Chotomska
Papilon
Martynka święto kwiatów kwiaty parada festiwal
Martine à la fête des fleurs.
Martynka
literatura dziecięca
Wanda Chotomska
Martynka święto kwiatów kwiaty parada festiwal

malewielkieksiazki.blogspot.com

Piękne święto i sposób na wspólną zabawę. Martynkę w swojej kolejnej odsłonie więc książkę bierzemy do ręki jak opowieść o starej znajomej.
Sympatyczna postać dziadka Hiacynta, który odgrywa podczas święta kwiatów jedną z głównych ról. Sama historia może nie jest zbyt wciągająca, ale czytaliśmy z zaciekawieniem, bo a nuż na następnej...

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi:...

Byla to pierwsza przeczytana ksiazeczka z serii o Martynce, ale na pewno nie ostatnia :) Piekne ilustracje, ciekawie skomponowany tekst i przejrzystosc sprawia, ze dziecko z checia slucha przygod malej bohaterki :)

bardzo kwiecie

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Dzieci
  • Książki z dzieciństwa
  • Martynka
  • Chcę przeczytać z Emilką

Dodaj cytat z książki Martynka i Święto Kwiatów.