Srodzy Sasi

Okładka książki Srodzy Sasi
Martin BrownTerry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
9788323719380
Małgorzata Fabianowska
strrraszna historia historia Sasi

1973

Specjalistą w opisie czadowej historii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serdecznie polecam młodym i nieco starszym!
Można powiększyć wiedzę o historyczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rewelacyjną rozrywkę. Czego pragnąć więcej?
Ja poznałam wiele ciekawych faktów! Zupełnie niespodziewanych i nowych!

Wszystkie książki z tej serii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serdecznie polecam młodym i nieco starszym!
Można powiększyć wiedzę o historyczne fakty...

Fajna historia o czasach sasów, o których de facto nic se nie mówi na lekcjach historii, albo prawie nic.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Jedna z moich ukochanych serii z dzieciństwa. Pełna humoru, sarkazmu autora i wielu interesujących, a często też obrzydliwych i drastycznych ciekawostek historycznych. Całość dopełniona wspaniałymi ilustracjami. I nawet czytając ponownie jako osoba dorosła, świetnie się bawiłam.

Sasi stali dzięki tej książce moimi idolami! Szkoda, że tak mało mówi się o ich kulturze w szkole, no ale od czego jest seria Strrraszna Historia? Wiem już przynajmniej jaką cenę miał ludzki nos, język, kciuk i mały palec; mogę ruszać na podbój rozszerzonej matury z historii.

Dodaj cytat z książki Srodzy Sasi