Okładka książki Zakony pod presją bezpieki : aparat bezpieczeństwa wobec wspólnot zakonnych na terenie województwa krakowskiego 1944-1975
Józef Marecki Wydawnictwo: WAM historia
historia
WAM
2009-09-25
2009-09-25
978-83-7505-399-9
zakony SB inwigilacja komunizm kościół katolicyzm

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Świadek dziejów narodu : Kardynał Adam Stefan Sapieha (1867-1951) w dokumentach archiwalnych. T. 3, Działalność charytatywna Sławomir Furtak, Józef Marecki
Ocena 0,0
Świadek dziejó... Sławomir Furtak, Jó...
Okładka książki Stosunki państwo-Kościół w Polsce 1944-2010. Studia i materiały Włodzimierz Bernacki, Adam Dziurok, Ryszard Gryz, Piotr Kimla, Katarzyna Krzysztofek, Rafał Łatka, Józef Marecki, Łucja Marek, Maciej Mikuła
Ocena 0,0
Stosunki państ... Włodzimierz Bernack...