Zmierzch bogów

historia
978-83-86096-84-8
Grzegorz Prokop
Daniken Paleoastronautyka tajemnice starożytności

Świetna, rozwija wyobraźnię - i jak to ujęli w komiksie o Ais - któż to wie, czy tak nie było?

"Naukowo można udowodnić rozprzestrzenianie się drgań i energii we Wszechświecie a tym samym istnienie owych memów. Kształtują nas dwie rzeczy: Gen jest elementem biologicznym: dzięki genom powstajemy i funkcjonujemy. Mem natomiast wpływa na naszą świadomość. Jest jednocześnie wszędzie i zachowuje się podobnie jak wirus. (Wirus nie jest istotą żywą - potrzebuje jednak...

Dyskusje

• UFO itp
  • UFO
  • Autor: Erich von DÄNIKEN
  • Przeczytane dawno temu
  • Posiadam / Paleoastronautyka; UFO; Zagadki i tajemnice
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
więcej mniej

Erich von Däniken Zmierzch bogów Zobacz więcej