rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Liceum Avalon

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
19 godz. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (styczeń 2016)
aktualne?? jaka cena za obie??
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
Wymienię/sprzedam (listopad 2015)
Masz jeszcze "Oddychając z trudem?"
8 lata temu
Legendy arturiańskie - co polecacie?
 Excalibur oraz (powieść z motywem legend arturiańskich, autorstwa Meg Cabot, autorki bestsellerów New York Times'a, dla młodzieży)  Liceum Avalon
9 lata temu
Pokazuje 6 z 14