Okładka książki Przewodnik zakochanych, czyli jak zdobyć szczęście w miłości i powodzenie u kobiet
M. A. Zawadzki Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry poradniki
poradniki
Wydawnictwo Iskry
2007-02-01
2007-02-01
978-83-244-0030-0
przewodnik zakochani miłość klasyka

więcej Więcej

„Przewodnik zakochanych” autorstwa M.A. Zawadzkiego to dziełko traktujące o podbojach miłosnych z początku ubiegłego stulecia. Wielu przedstawicieli płci męskiej stawia sobie częstokroć za pytanie podtytuł niniejszej publikacji, mianowicie „jak zdobyć szczęście w miłości i powodzenie u kobiet”. Równie wielu szuka odpowiedzi na to pytanie i tych kieruję do lektury...

Urocz książeczka-poradnik dla mężczyzn, z początku XX wieku,jak zdobyć miłość i powodzenie u kobiet. Zawiera informacje o tym, czego od kobiety kochanej ma prawo wymagać mężczyzna,opis galanterii i rycerskości jakie winien czynić gentelmen wobec dam. Znajdują sie tu rónierz porady jak nawiązać i podtrzymać znajomość,jak zachować się na pierwszej randce oraz przykładowe...

Temat tej krótkiej książeczki czyli jak zdobyć szczęście w miłości i powodzenie u kobiet jest ponadczasowy jednak proponowane rozwiązania są przestarzałe i czytając je dzisiaj można uśmiać się do łez.

Przepyszna lektura!:D oprócz rad ogólnych zawiera także wzory listów dostosowane do sytuacji, wieku oraz pozycji społecznej adresata i odbiorcy (np. oświadczyny dla majętnej wdowy:))) wskazówki dla starających się absztyfikantów - bezcenne:D

• Poradniki - miłość i seks
  • Historia