Trzy awarie

Okładka książki Trzy awarie
Jerzy Miciński Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie Seria: Miniatury Morskie. Polskie Tradycje Morskie reportaż
reportaż
Miniatury Morskie. Polskie Tradycje Morskie
Wydawnictwo Morskie
1967-01-01
1967-01-01
esej żegluga morska katastrofy morskie marynarka handlowa

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

CYKL MINIATURY MORSKIE. POLSKIE TRADYCJE MORSKIE; tomik 118; zeszyt 24 (7)

Autor w tej książeczce opisuje fatalny w skutkach rejs "Krakowa", przygody na dziwnym żaglomotorowcu "Gazolinie", awarię parowca "Gdynia", katastrofę parowca "Wisła" będąca przypieczętowaniem końca rodzimego towarzystwa armatorskiego - "Sarmacji" oraz tragedię "Górnika".

Książka ta poprzez ukazanie...

• Historia
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Gatunek: reportaż/literatura faktu/esej
  • Miniatury Morskie - seria
  • Tematycznie: Titanic/statki/wraki/morza i oceany ★
  • 🔚Ukończone w roku 2019 ◄
  • Papier

Dodaj cytat z książki Trzy awarie