Zuzka na spadochronie

978-83-7505-607-5
WAM
literatura dziecięca
978-83-7505-607-5

Czas wakacji równa się doznaniom literackim lżejszego kalibru, zwłaszcza w przypadku młodzieży zmuszonej oddawać się przez większą część roku lekturze klasycznych dzieł pisarzy wielkich i wzniosłych. Oczywiście kiedy upływ lat omiecie już nieco przepełnione głowy młodych, owi „zakurzeni” pisarze zyskają naturalnie uznanie i właściwą geniuszowi dozę podziwu. Jednakże czas...

Agnieszka Maria Stefańska to autorka powieści dla nastolatek, które mogą spodobać się także osobom w nieco starszej grupie wiekowej.

Zuzka miała prawie 18 lat, za rok miała mieć maturę. Postanowiła podjąć się szalonego zadania i zapisać się na kurs spadochroniarstwa. Potrzebowała zgody rodziców, lecz nie chciała ich niepotrzebnie niepokoić. Była pewna, że nie przejdzie...

Nie podobała mi się

nawet fajna ksiażka

Książka nie tylko o sporcie, ale przede wszystkim o uczuciach osiemnastoletniej dziewczyny, która zaczyna uprawiać ten sport, żeby zaimponować chłopakowi, a okazuje się, że nauka jest dla niej wyzwaniem, przygodą i dużą szkołą życia. Zakochacie się w Zuzce, tak jak ona zakochała się w spadochroniarstwie.

• Mam w domu do przeczytania
  • 2017
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Z biblioteki
  • Fajne ale nie najlepsze
  • Z półek N.

Dodaj cytat z książki Zuzka na spadochronie