Netokracja. Nowa elita władzy i życie po kapitalizmie

Alexander BardJan Söderqvist Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nätokraterna - boken om det elektroniska klassamhället
83-605-0106-8
Piotr Cypryański
Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
socjologia internet społeczeństwo media społeczeństwo informacyjne
Nätokraterna - boken om det elektroniska klassamhället
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-605-0106-8
Piotr Cypryański