Rachunek różniczkowy i całkowy ze wstępem do równań różniczkowych

Okładka książki Rachunek różniczkowy i całkowy ze wstępem do równań różniczkowych
Franciszek Leja Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Wydawnictwo Naukowe PWN
2018-01-01
2018-01-01
matematyka analiza matematyczna rachunek różniczkowy rachunek całkowy funkcji jednej zmiennej

Okładka książki Analiza matematyczna w zadaniach T. 2 Włodzimierz Krysicki, Lech Włodarski
Ocena 7,6
Analiza matema... Włodzimierz Krysick...
Okładka książki Analiza matematyczna w zadaniach T. 1 Włodzimierz Krysicki, Lech Włodarski
Ocena 7,6
Analiza matema... Włodzimierz Krysick...

Jedna z lepszych matematycznych książek jakie czytałem. Szczerze mogę polecić.

Jedna z lepszych matematycznych książek jakie czytałem. Szczerze mogę polecić.

Biblia matematyka

Biblia matematyka

Nieco suche ale bardzo solidne przedstawienie podstaw analizy matematycznej; klasyka w swoim gatunku.

Dodaj cytat z książki Rachunek różniczkowy i całkowy ze wstępem do równań różniczkowych