Kalejdoskop matematyczny

Okładka książki Kalejdoskop matematyczny
Hugo Steinhaus Wydawnictwo: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych
1954-01-01
1954-01-01
matematyka

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Okładka książki Analiza matematyczna 1, Definicje, twierdzenia, wzory Marian Gewert, Zbigniew Skoczylas
Ocena 6,6
Analiza matema... Marian Gewert, Zbig...
Okładka książki Wprowadzenie do algorytmów Thomas H. Cormen, Charles E. Leiserson, Ronald L. Rivest, Clifford Stein
Ocena 8,3
Wprowadzenie d... Thomas H. Cormen, C...
Okładka książki Język ANSI C Brian W. Kernighan, Dennis MacAlistair Ritchie
Ocena 7,5
Język ANSI C Brian W. Kernighan,...

Wybitny matematyk napisał tę książkę popularyzującą królową nauk w 1954 r., mamy tu rozważania o grach, parkietach, grafach i innych rzeczach; rzecz się nieco zestarzała i wymaga uaktualnień, ale najważniejsza jest możliwość obcowania z wybitnym umysłem matematycznym, fascynująca lektura.

książka z obrazkami.
Ciekawostki i rozważania na pograniczu szkolnych rachunków i Matematyki a filozofii.

książka z obrazkami.

Dodaj cytat z książki Kalejdoskop matematyczny