Bez granic

Alan AbrahamsonMichael Phelps Wydawnictwo: Świat Książki biografia, autobiografia, pamiętnik
No Limits: The Will to Succeed
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-247-1645-6
Joanna Pierzchała
biografia pasja adhd

Niestety nudna biografia. Nie ma w niej zbyt dużo ciekawych historii, z których można wynieść coś więcej. Na pewno coś dla siebie znajdą w niej fani biografii bądź samego pływaka ale dla neutralnych czytelników, takich jak ja jest ona po prostu nużąca.

Nie ma lepszej książki ,która pokazuje jak młody chłopak dąży do celu i osiąga go. Wspiera go rodzina , drużyna oraz trener, który daje mu niezły wycisk . Autor przedstawił życie Michaela w bardzo schematyczny sposób. Pokazał treningi, rozpiski jego planów dnia i zawodów. Książka potrafi motywować i ukazywać plusy z życia sportowców . Uważam ,że Michael jest bardzo dobrym...

Pozycja nr 1 dla osób związanych z pływaniem.

Ostatnimi czasy dość mocno zaczytuję się w autobiografiach sportowców, bądź książkami o ludziach sportu. Dziś rozpoczynam cykl recenzji, które będą ukazywały się na moim blogu.
A więc zaczynajmy!

Osiem medali olimpijskich zrobiło wrażenie nie tylko w świecie pływackim. Wyczyn Michaela Phelpsa będzie omawiany przez wiele lat, do narodzin kolejnego sportowego fenomenu. Może...

Moja opinia do przeczytania tutaj: http://jjtravel.zuikotek.pl/sportowa-glowa-zloty-czlowiek-na-basenie-bez-granic-ksiazka/ :)

Uwielbiam Michaela i po prostu nie mogłam tego nie przeczytać. Opis tego jak zaczynał jako normalny, może lekko nadpobudliwy chłopiec i jak z czasem zmieniał się w mistrza, którym jest. Opisy startów, treningów, relacji z trenerem. Czytając staram się wchłonąć każdy szczegół i zapisać w pamięci. Tylko ktoś kto trenował wie, że to nie tylko praca, hobby ale całe życie. To...

Wspaniała książka, która pozwala wierzyć we własne marzenia :)

Narrator - Michael Phelps opowiada swoją historię związaną z pływaniem.
Książka posiada dużo opisów technicznych, dlatego niewątpliwie spodoba się czytelnikom interesującym się tą tematyką.
Dla innych może być zbiorem cech, jakie powinien posiadać zwycięzca, który spełnia swoje marzenia.

Szczerze mówiąc trochę rozczarowała mnie ta książka. Spodziewałem się opisu wytężonej pracy, strategii działania - walki przełamującej granice ludzkich możliwości. W książce natomiast jest więcej opisów wydarzeń z samych zawodów. Niemniej czyta się ok.

Ksiązka o tym, że każde marzenie jest do spełnienia jeśli się o nie walczy i wierzy w jego urzeczywistnienie, że możemy zdobyć wszystko, wystarczy mieć tylko siłę i determinację tak jak Michael. Podziwiam tego chłopaka, chociaż nie jestem fanką pływania. Jak dla mnie za dużo w tej ksiażce szzcegółów technicznych, liczyłam że znajdę tutaj jakieś ciekawostki i wiecej...

• Sport
  • Chcę w prezencie