Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia i wciąż to lubić

Dagmar O'Connor Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
978-83-7554-120-5
Elżbieta Smoleńska
poradniki intymne seks

Książka wydana prawie sześc lat temu i dwie opinie na LC? Naprawdę nikogo nie interesuje temat? Czy się moi mili wstydzicie przyznać? Sama z początku nie chciałam wrzucać tej książki na LC, jakoś głupio. Uznałam jednak, że w służbie ludzkości poświęcę się i ją opiszę.

No, dobrze, książka jest o seksie - w całości jest mu poświęcona, nie ma niczego o wzajemnych relacjach,...

Na półkach: , , , , , ,

Świetna książka, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mimo, że została wydana po raz pierwszy w 1985 roku, to treści w niej zawarte nie tylko są cały czas aktualne, ale nadal pozostają nieznane znacznej grupie osób. Spokojnie można sięgnąć po tę pozycję, tym bardziej, że przemiany społeczne w Polsce zachodzą z pewnym opóźnieniem, a tematyka seksualna jest cały czas...

To nowość wydawnicza o prowokacyjnym tytule. Na szczęście nie jest to jeszcze jeden głupawy podręcznik dla znudzonych seksem z serii "Kamasutra w tydzień", choć tytuł to sugeruje. Po raz pierwszy książka została wydana w 1985 roku po angielsku. Od tego czasu doczekała się wielu reedycji, tłumaczeń, aż wreszcie w bieżącym roku ukazała się w Polsce. I słusznie, rewolucja...

• Rozwój
  • Psychologia
  • Wazne
  • Popularnonaukowe
  • Piwnica
  • Psychologia, socjologia, antropologia
  • Związki

Dagmar O'Connor Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia i wciąż to lubić Zobacz więcej