Perły 2

Da Capo
literatura obyczajowa, romans
Magdalena Koziej-Ostaszkiewicz
miłość seks pieniądze zdrada narkotyki

Złapałam te dwa tomy za jedyne dwa złote. Okładka niestety mnie nie przyciągnęła, jedynie napis pod tytułem zaważył na kupnie "Świat, w którym mężczyźni rządzą, a kobiety manipulują.." Pełna namiętności, chęci posiadania władzy opowieść o miłości, która jest przepełniona rządzą zemsty. Łatwo jest zapomnieć do czego dążyliśmy, przez podrzędne cele. Łatwo jest także zapomnieć...

• ☆ Literatura zagraniczna
  • ==== Przeczytane w 2013 roku ====