Zaginiony

Okładka książki Zaginiony
Torill Thorup Wydawnictwo: Elipsa Cykl: Cienie z przeszłości (tom 12) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Cienie z przeszłości (tom 12)
Forsvunnet
Elipsa
2007-01-01
2007-01-01
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
saga tajemnice nieszczęście miłość

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

W końcu wszystko powoli się wyjaśnia. Przede mną ostatni tom z całą zagadka serii. Chociaż można się domyśleć o co w tym wszystkim chodziło 🙂

Książkę wypożyczyła moja babcia, powiedziała mi, że muszę ją przeczytać. Słuchajcie, ja nie lubię tego typu romansideł , a widząc okładkę myślałam, że jest to jakiś głupi harlequin których nikt nie czyta. Ale z każdą stroną wciagałam się w książkę coraz bardziej i bardziej. Nie bede pisać zbędnie o fabule jest to Poprostu świetna obyczajówka. Według mnie każda młoda dziewczyna powinna to przeczytać, żeby wiedzieć z jakimi wyborami musiały sie zmierzyć kobiety, jak miały ciężko , gdy były zmuszane do czegoś czego nie chciały robic . Pokochałam Inge , czasem wkurzały mnie jej zachowania i uważałam , że są głupie, ale nie wiem jak to jest być zmuszonym do miłości i jakie uczucia temu towarzyszą. Stała sie bardzo bliska memu sercu i przez kolejne tomy kibicowałam jej . Tomów jest 13 ale czyta się je błyskawicznie. Płakałam razem z nią,śmiałam się a po przeczytaniu podziękowałam Babci za tak świetne książki. Polecam z całego serducha.

Na półkach: , , , ,

Emocje pędzą galopem przez 12-stą część przygód młodziutkiej Ingi, która, nie mając jeszcze ćwierć wieku, przeżyła tyle, ile nie jest dane kilku osiemdziesięciolatkom razem wziętych. Serce głównej bohaterki przeszywa mrok, a myśli podsuwają złowrogo, że nikt ani nic jej nie pomoże ukoić bólu... Czy rozwiązanie nadejdzie kiedykolwiek?
Hmm... nie dowie się ten, kto nie przeczyta!
Moja ocena:
10/10

Hmm... nie dowie się ten, kto nie...

Z przyjemnością nie mogłam się oderwać od tej części. Emocje naprawdę się udzielają.

A się nazbierało trupów...

A się nazbierało trupów...

Torill Thorup Zaginiony Zobacz więcej