Zaginiony

Torill Thorup Wydawnictwo: Elipsa Cykl: Cienie z przeszłości (tom 12) literatura obyczajowa, romans
Forsvunnet
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
Elipsa
saga tajemnice nieszczęście miłość
Forsvunnet
Cienie z przeszłości (tom 12)
literatura obyczajowa, romans
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
saga tajemnice nieszczęście miłość

A się nazbierało trupów...

Książkę wypożyczyła moja babcia, powiedziała mi, że muszę ją przeczytać. Słuchajcie, ja nie lubię tego typu romansideł , a widząc okładkę myślałam, że jest to jakiś głupi harlequin których nikt nie czyta. Ale z każdą stroną wciagałam się w książkę coraz bardziej i bardziej. Nie bede pisać zbędnie o fabule jest to Poprostu świetna obyczajówka. Według mnie każda młoda...

Z przyjemnością nie mogłam się oderwać od tej części. Emocje naprawdę się udzielają.

Na półkach: , , , ,

Emocje pędzą galopem przez 12-stą część przygód młodziutkiej Ingi, która, nie mając jeszcze ćwierć wieku, przeżyła tyle, ile nie jest dane kilku osiemdziesięciolatkom razem wziętych. Serce głównej bohaterki przeszywa mrok, a myśli podsuwają złowrogo, że nikt ani nic jej nie pomoże ukoić bólu... Czy rozwiązanie nadejdzie kiedykolwiek?
Hmm... nie dowie się ten, kto nie...

• Saga "Cienie z przeszłości"
  • Saga Cienie z przeszłości
  • 2013