Łamiąc zasady

Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Saga Emmy Harte (tom 7) literatura piękna
Anna Dobrzańska-Gadowska
Świat Książki
Saga Emmy Harte (tom 7)
literatura piękna
Anna Dobrzańska-Gadowska

Z zasady jeśli zacznę książkę to ją kończę, choćby nie wiem jaką ... była , po prostu z szacunku do autora, który ją napisał. Skończyłam - stąd 1 gwiazdka (za samo napisanie i wydanie). Pożyczyła mi ją koleżanka na wakacyjne rozluźnienie, ale zamiast relaksu książka mnie rozdrażniła. Fabuła tak mało realistyczna i absurdalna, że aż obrzydliwa. Bohaterka - młoda, piękna,...

Barbara Taylor Bradford - po Karierze Emmy Harte, każdą następną książkę czytałam dlatego, że pierwsza mnie zafascynowała. Z czasem stwierdziłam że następne losy rodziny, chwytliwe zajawki "nowa era rodziny Harte" to coraz nudniejsze i przeciągające się treści. Książka mnie rozczarowała.

Na półkach: , , , , ,

Książka przyjemna do przeczytania. W niektórych miejscach jednak nudnawa, w niektórych mocno wciągająca (szczególnie pod koniec).
Sądziłam, że książka będzie w lekko innym guście i psychopata pojawi się dużo szybciej, a nie dopiero po sporej połowie książki.
Do tego to, że wszystko tym ludziom się udawało i wszyscy spotykali miłości swojego życia. Trochę zbyt różowo.

Początkowo losy M. czytało się z ciekawością, niestety im dalej tym gorzej. Książka straciła cały polot, próby zabicia rodziny Harte są tak mało emocjonujące, że przestaje się chcieć to czytać. Całość mocno naciągana. Męczyłam się, aby doczytać do końca.

Nie znałam pozostałych części o rodzinie M. Początek wydawał się ciekawy, ale wraz z postępem czytania powieść stawała się nużąca i bardzo tendencyjna. Szybko się ją czytało, ale nic poza tym. Jedynie dla wielbicieli autorki i romansów.

Szybko i dobrze się czytało chociaż miałam pewne rozdwojenie. W czasie czytani miałam wrażenie, że pierwsza połowa książki jest o M -młodej potomkini Emmy Hart natomiast druga połowa dotyczyła problemu związanego z usunięciem wrogiego kuzyna, który chciał zniszczyć rodzinę

No cóż szału nie było... Książka na początku nawet mnie wciągneła, ale im dalej tym bardziej stawała się nudna. Zaczełam wprawdzie od 3 części, ale nie uważam żeby to w czymś przeszkadzało...

Ostatni tom sagi o potomkach Emmy Harte jest zaskakująco słaby, jakby pisany na siłę, ma dużo naciąganych sytuacji. Dla fanów serii obowiązkowy, by zakończyć wątki, ale jednak rozczarowuje.

Nie myślałam, że wciągnie mnie ta książka aż tak:))

Miło się czytało chociaż nie znam poprzednich część, lecz książka aż tak bardzo mnie nie zaintrygowała żeby sięgnąć po całą trylogię, jednakże książka godna uwagi jak również autorka.

Dyskusje

• 2013
  • 2015
  • 2012
  • Wymienię
  • Ebook moje :)
  • Może przeczytam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Łamiąc zasady