Uprowadzenie

Duncan Falconer Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: John Stratton (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
The Hijack
John Stratton (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Piotr Pawlaczek
terroryzm siły specjalne

Kolejna bombowa (i to w sensie dosłownym) powieść Duncana Falconera z Johnem Strattonem w roli głównej.
Tym razem Stratoon usiłuje dorwać łaknącego zemsty szaleńca, który bezkarnie przemierza pół świata z bombą atomową w plecaku, by zdetonować ją w niezwykle wrażliwym dla świata miejscu. Stratton ma do pomocy "jasnowidza" - specjalistę CIA od widzenia w przyszłości i innych...

Urlopowe lenistwo nie spprzyja czytaniu książek wymagających. Podczas zażywania słonecznych kąpieli, najlepiej przyjmuje się książki lekkie, łatwe i przyjemne.

Uprowadzenie w teorii jest taką książką. Znajdziemy w niej jakąś intrygę, nieskazitelnego bohatera i czarne charaktery zarówno po stronie postaci z założenia pozytywnych jak i tych negatywnych. Duża doza akcji,...

• Chcę w prezencie
  • ➤ Wyd.: Dolnośląskie